Reklamlar
Popüler Yeniler
CHP'li İbrahim Özdiş'ten, Akp'lileri Kızdıran OLAY KONUŞMA !!! Anayasa'nın ilk dört maddesini değiştirelim diyen AKP'li vekile Muharrem İnce'den yanıt Muharrem ince den anayasa göruşmelerinde tarihe geçecek iste o konuşma rekor kırıyor Meclis'te sert müdahale Plastik mermi sıktılar, vekillerin üzerine köpekleri saldılar Mehmet Metiner'den Atatürk'ün Meclisinde Atatürk'e Akıl Almaz Hakaret ! TOPLUMSAL TEPKİ İÇİN PAYLAŞ.. Erbakan hocanın 23 Yıl Önce Bu Günleri Anlattığı O Tarihi Meclis Konuşması. İzlemeden geçmeyin çok şey kaybedersiniz
Reklamlar
Bu Sapkınlıkları İzlerken Şok Olacaksınız . Gerçekten laf olsun diye DEMİYORUM. bu sapkınların yaptıklarını paylaşmamız gerekmektedir.. Bu bizim Görevimiz toplumsal tepki için PAYLAŞALIM.. Muharrem İnce çileden çıktı İZLEYİNN DOĞRULARI DUYMAK CANINIZI YAKMASIN GERÇEKLER ACIDIR ..Fatih Portakal Canlı Yayında Öyle Bir Mesaj Verdi ki... TOKAT GİBİ! BENCE CHP NİN GENEL BAŞKANI SAYIN İNCE OLMALI AYNI DÜŞÜNCEDE İSEN PAYLAŞIRMISIN MUHARREM İNCE_ _SINAVDAN SORUYU ÇALAN, HAZİNEDEN PARAYI ÇALAN, SANDIKTAN OYU ÇALAN KİM__ BENCE CHP NİN GENEL BAŞKANI SAYIN İNCE OLMALI AYNI DÜŞÜNCEDE İSEN PAYLAŞIRMISIN ..Muharrem İnce Konuştu Salonda Alkış Kıyamet Koptu ! ALLAH RAHMET EYLESİN BÜYÜK İNSAN ..AKPLİLERİN ÜSTÜNE YÜRÜDÜĞÜ KAMER GENÇ'İN EFSANELER EFSANESİ ÖNGÖRÜSÜ VE KONUŞMASI !
Reklamlar
BU ADAM BİR BAŞKA HELAL SANA ..Aykut Erdoğdu Kendince Laf Sokmaya Çalışan Aktrolle Siyaset Tarihinin En Büyük Ayarlarından Birini Verdi ! EY YOBAZLAR ALEMİ BU VİDEOYU SEYRETMEYEN VARSA SEYRETSİN SÖZÜNÜ DİNLEDİĞİNİZ HOCANIZIN AZINDAN Erbakan'ın Atatürk İlkeleri Hakkında Tahlilleri ! Helal olsun ! http://hepimizataturkuz.com/dun-gece-ispatlayamazsan-serefsizsin-diyen-a-ogan-a-tokat-gibi-ispat-5 Chpli Vekil Akplileri Sus Pus Etti ! Karşı Bile Çıkamadılar ! ATATÜRK`e Dinsiz Diyenlere Haydar BAŞ'ın Müthiş Cevabı İZLE PAYLAŞ...! AYKUT ERDOĞDU'DAN MEGA YOLSUZLUKLAR ÜZERİNE OLAY KONUŞMA !