Reklamlar
Yeniler Popüler
AKP nasıl iktidar oldu.? ALIN SİZE İHANETİN BELGESİ ! Silinmeden İzle... Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Atatürk'ü Sevmiyorum dedi Ardından Vatandaştan Kafa Yedi ... Atatürk'ün Bu Görüntülerini Hiç Görmediniz! (BBC kayıtlarından alınmıştır) AKP'LİLER BU VİDEOYU KÖŞE BUCAK SAKLAMAYA ÇALIŞIYOR... İLK DEFA YAYINLIYORUZ. Bakan Yardımcısı Atatürk'e Hakaret Edince Bakın Ne Oldu! Suriyeli katil Teröristler Türk vatandaşının boğazını kesti .Halk artık ne yapacağını şaşırmış durumda ama yetkililer bu duruma sessiz kalıyor .!!! Paylaş Tepkini göster...
Reklamlar
EY YOBAZLAR ALEMİ BU VİDEOYU SEYRETMEYEN VARSA SEYRETSİN SÖZÜNÜ DİNLEDİĞİNİZ HOCANIZIN AZINDAN Erbakan'ın Atatürk İlkeleri Hakkında Tahlilleri ! Helal olsun ! Gündeme bomba gibi düşen video! YENİ servis edildi mutlaka izleyin ve paylaşın HODRİ MEYDAN BU VİDEO GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ… Selçuk Yöntem Kendisine soru yönelten seyirciye ayar verdi..? Atatürk'e Laf Eden Vekile Muharrem İnce'den Muhteşem Cevap GÜNÜN BOMBA VİDEOSU YENİ SERVİS EDİLDİ İZLEYİN...!
Reklamlar
Atatürk'e ağız dolusu küfürler eden Ahmet Eyyübi Aracında Kurşunlanarak Öldürüldü! DİKKAT ! SİNİR HASTASI OLAN İZLEMESİN ! İŞTE TÜRKİYE'DE İHANET ÇETELERİ ! Tuğçe Kazaz CHP ve ATATÜRK'e ağır hakaretler... ÖYLE SORU SORARSAN İşte Böyle Rezil Olursun Reaksiyon Dizisinin Yayından Kaldırılmasına Neden Olan O Sahne ! ATATÜRK düşmanını İzle Paylaş !