Reklamlar
Yeniler Popüler
LEVENT KIRCA ATATÜRK RESMİ ..! KESİNLİKLE İZLE PAYLAŞ LEVENT ABİ ANISINA ..! PAYLAŞ ..! NE YAPTIN SEN BE ÇOCUK!!! Göz Yaşlarınızı TUTAMAYACAKSINIZ! Lütfen İzledikten Sonra Paylaşmayı Unutmayınız İŞİ GÜCÜ BIRAKIN BU VİDEOYU MUTLAKA AMA MUTLAKA İZLEYİN ! SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ BAKIN NEREDE YAKALANDI ŞOK OLACAKSINIZ İZLE PAYLAŞ !!!! TÜRK HALKINA KÜFÜR EDEN PKK'LI YAKALANIP BÖYLE LİNÇ EDİLDİ HELAL OLSUN!! Kadın diline sahip olmazsa dayak yer ! Çok eşlilik yasal olmalı..TOPLUMSAL TEPKİ İÇİN PAYLAŞALIM ...!!!
Reklamlar
ALİ DAYIDAN BAŞKANLIK YORUMU KESİNLİKLE İZLE PAYLAŞ ALİ DAYI'YA SARHOŞ DİYENLERE GELSİN LEVENT KIRCA ABİMİZİ SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ TÜRK F16 pilotunun efsane inişi yok böyle bir ustalık izle izletir dünyaya gösterelim ...!!! HODRİ MEYDAN BU VİDEO GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ… Selçuk Yöntem Kendisine soru yönelten seyirciye ayar verdi..? Ecevit'e yazar kasa fırlatan esnaf bakın yıllar sonra neler söyledi ANKARADA MELİH GÖKÇEĞİ REZİL EDEN KIZ İZLENME REKORLARI KIRIYOR
Reklamlar
Kepçeyle tarlayı düzeltirken uyuyan yılanı uyandırdılar ŞAKA DEĞİL GERÇEK ! DEDESİ DEĞİL KOCASI ! Vatandaştan Suriyeliler Tepkisi izlenme rekoru kırıyor.İzledikten sonra Paylaşmayı Unutmayınız Toplumsal Tepki İÇİN PAYLAŞALIM HARİKA DİNLERKEN GÖZLERİNİZ DOLACAK NE GÜZELDE ANLATMİŞ BİZİ BİZ ANADOLUYUZ ..!! İZLE PAYLAŞ LÜTFEN HERKES BU BİLİNCE ULAŞMALI ...! ALIN SİZE SURİYELİLERDEN BİR ŞOK DAHA!!! Sığındıkları Ülkemizdeki Nankörlüğü Görün! LÜTFEN PAYLAŞALIM HERKES İZLESİN! ASKERLERİMİZDEN İNTİKAM YEMİNİ!!! İzmir Foça 7.Jandarma/Komando Eğitim Bölüğü... Lütfen Vatan Hainlerine İnat PAYLAŞALIM!