Reklamlar
Yeniler Popüler
AKP nasıl iktidar oldu.? ALIN SİZE İHANETİN BELGESİ ! Silinmeden İzle... AĞLATTIN BİZİ VOLKAN KONAK ! ÇAKMA SANATÇILARA İNAT REKOR PAYLAŞIM İSTİYORUZ ! Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Atatürk'ü Sevmiyorum dedi Ardından Vatandaştan Kafa Yedi ... Atatürk'ün Bu Görüntülerini Hiç Görmediniz! (BBC kayıtlarından alınmıştır) Atatürk Dinsiz Değildir !!!! Atatürk Dine Değil,Din tüccarlarına Karşıydı !! AKP'LİLER BU VİDEOYU KÖŞE BUCAK SAKLAMAYA ÇALIŞIYOR... İLK DEFA YAYINLIYORUZ.
Reklamlar
ATATÜRK DÜŞMANLARINI YERİN DİBİNE SOKAN KIZ SOSYAL MEDYAYI SALLADI ! Bakan Yardımcısı Atatürk'e Hakaret Edince Bakın Ne Oldu! Suriyeli katil Teröristler Türk vatandaşının boğazını kesti .Halk artık ne yapacağını şaşırmış durumda ama yetkililer bu duruma sessiz kalıyor .!!! Paylaş Tepkini göster... Akpliler bu videoyu izlemesin...Cübbelinin söyledikleri konusunda şok olabilirler...Hayatımda ilk defa Cübbeliye hak verdim!Mutlaka izleyin.. TRAKYA ASKER UĞURLAMASI TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK ÖYLE GÜZEL ÖYLE MUHTEŞEM Kİ SİZE KURBAN OLSUNLAR REKOR BEĞENİ PAYLAŞIM Arabistan’da görüntülenen yaratık herkesi şok etti. Olayı çevredeki turistler amatör kamerayla görüntüye aldı.
Reklamlar
10 Kasım Saygı Duruşu ( tüyleriniz diken diken olacak ! ) İneği Kaybolan Adam Ormanda İneğini Ararken Karşılaştığı Manzara Karşısında Şoke Oldu uyuma-turk-milleti-tepki-yagdir-star-tv-de-konuk-olan-o-isimden-ataturk-e-hakaret Gündeme bomba gibi düşen video! YENİ servis edildi mutlaka izleyin ve paylaşın HODRİ MEYDAN BU VİDEO GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ… Selçuk Yöntem Kendisine soru yönelten seyirciye ayar verdi..?