Reklamlar
Yeniler Popüler
LEVENT KIRCA ATATÜRK RESMİ ..! KESİNLİKLE İZLE PAYLAŞ LEVENT ABİ ANISINA ..! PAYLAŞ ..! AKP nasıl iktidar oldu.? ALIN SİZE İHANETİN BELGESİ ! Silinmeden İzle... AĞLATTIN BİZİ VOLKAN KONAK ! ÇAKMA SANATÇILARA İNAT REKOR PAYLAŞIM İSTİYORUZ ! Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Atatürk'ü Sevmiyorum dedi Ardından Vatandaştan Kafa Yedi ... Atatürk Dinsiz Değildir !!!! Atatürk Dine Değil,Din tüccarlarına Karşıydı !! Atatürk'ün Bu Görüntülerini Hiç Görmediniz! (BBC kayıtlarından alınmıştır)
Reklamlar
NE YAPTIN SEN BE ÇOCUK!!! Göz Yaşlarınızı TUTAMAYACAKSINIZ! Lütfen İzledikten Sonra Paylaşmayı Unutmayınız İŞİ GÜCÜ BIRAKIN BU VİDEOYU MUTLAKA AMA MUTLAKA İZLEYİN ! SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ BAKIN NEREDE YAKALANDI ŞOK OLACAKSINIZ İZLE PAYLAŞ !!!! TÜRK HALKINA KÜFÜR EDEN PKK'LI YAKALANIP BÖYLE LİNÇ EDİLDİ HELAL OLSUN!! Kadın diline sahip olmazsa dayak yer ! Çok eşlilik yasal olmalı..TOPLUMSAL TEPKİ İÇİN PAYLAŞALIM ...!!! AKP'LİLER BU VİDEOYU KÖŞE BUCAK SAKLAMAYA ÇALIŞIYOR... İLK DEFA YAYINLIYORUZ.
Reklamlar
ATATÜRK DÜŞMANLARINI YERİN DİBİNE SOKAN KIZ SOSYAL MEDYAYI SALLADI ! ALİ DAYIDAN BAŞKANLIK YORUMU KESİNLİKLE İZLE PAYLAŞ ALİ DAYI'YA SARHOŞ DİYENLERE GELSİN LEVENT KIRCA ABİMİZİ SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ Bakan Yardımcısı Atatürk'e Hakaret Edince Bakın Ne Oldu! Akpliler bu videoyu izlemesin...Cübbelinin söyledikleri konusunda şok olabilirler...Hayatımda ilk defa Cübbeliye hak verdim!Mutlaka izleyin.. Suriyeli katil Teröristler Türk vatandaşının boğazını kesti .Halk artık ne yapacağını şaşırmış durumda ama yetkililer bu duruma sessiz kalıyor .!!! Paylaş Tepkini göster... TÜRK F16 pilotunun efsane inişi yok böyle bir ustalık izle izletir dünyaya gösterelim ...!!!